Biz Kimiz ?

2000 yılında sektöre "merhaba" diyen firmamız, birkaç parça kalıp ile başladığı üretim hayatına, bugün, onlarca farklı çeşit ile büyüyerek devam etmektedir. 

Gültaş Melamin olarak " Kaliteyi arıyorsanız " sloganıyla kurulduğumuz günden itibaren kaliteli ürün, çeşit zenginliği ve güvenli ticaret ilkelerimizden ödün vermeden tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Sizlerden gelen eleştiri ve görüşler sayesinde sektörün ihtiyaçlarına uygun üretim yaparak ürün yelpazemizi ve ticari kapasitemizi her geçen gün daha da genişletiyoruz.

Ev ve endüstriyel mutfak ihtiyaçları konusunda kaliteli üretimine devam eden firmamız, son yıllarda yaptığı atılımlarla promosyon ve reklam sektörüne de hızlı bir giriş yapmış, sektörün aranan firmaları arasında yerini almıştır. Kendi sektöründe lider olan firmalar tarafından tercih edilen firmamız, ileriki yıllarda bu konuyla ilgili daha geniş kitlelere ulaşarak kaliteli ve güvenilir hizmetini devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, sağlıklı bir iletişim ile müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi ve yurt dışında ticaret hacmimizi her geçen gün büyüterek sektörde tercih edilen üretici olmak.

Vizyonumuz

Mutfak eşyaları ve promosyon sektöründe pazarın ihtiyaçlarına yönelik ürün çeşitliliğini arttırarak, müşterilerimizden gelecek her türlü talebe uygun cevap vermek ve ülkemizin en bilinen ve talep edilen firması olmak.

İndirimli ürünler
Kredi Kartı Ödeme