Gültaş Melamin ve Mutfak Eşyaları hakkında detaylı bilgiler


  • Sepetiniz şu anda boş.

HAKKIMIZDA

2000 yılında sektöre "merhaba" diyen firmamız, 10 yılı aşkın bir süredir sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Gültaş Melamin olarak " Kaliteyi arıyorsanız " sloganıyla kurulduğumuz günden itibaren kaliteli ürün, çeşit zenginliği ve güvenli ticaret ilkelerimizden ödün vermeden tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Sizlerden gelen eleştiri ve görüşler sayesinde sektörün ihtiyaçlarına uygun üretim yaparak ürün yelpazemizi ve ticari kapasitemizi her geçen gün daha da genişletiyoruz.

Bu yüzden geride bıraktığımız yıllarda firmamızı tercih ederek bizlere daima olumlu katkılar sağlayan ve bizleri her geçen gün daha iyiye ulaşmaya teşvik eden siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Benimsediğimiz bu ticaret anlayışı sayesinde daimi amacımız ürünlerimizi yalnızca Türkiye'de değil uluslararası platformda da tanıtarak hizmet ağımızı genişletmektir.

Bu yoldaki çalışmalarını aralıksız sürdüren şirketimiz kaliteli üretim ve en iyi fiyat misyonundan hiçbir zaman taviz vermeden nice 10 yıllarda sizlere hizmet etmeyi amaçlamaktadır.